telefon +48 (34) 357 93 39

PRIK BSI

Contact

Contact details of the company:

HEAD OFFICE

Plastimex Sp. z o.o.
42-287 Psary, ul. Powstańców 37

42-287 Lubsza
woj. śląskie
tel. +48(34)3579339
fax +48(34)3579105

Adres e-mail:biuro@plastimex.pl
Strona www:https://www.plastimex.pl
Adres e-mail do zamówień:zbyt@plastimex.pl

KRS: 000130202
NIP : 6452206795
REGON 276701355

 

BRANCH Cieszowa

Cieszowa u. Koszęcińska 25
42-286 Koszęcin
woj. śląskie
fax +48(34)3576312
e-mail: cieszowa@plastimex.pl

Sales representatives

Jarosław Seweryn – kierownik marketingu

tel.+48(34)3579339 w. 42
tel. +48606140912
jseweryn@plastimex.pl

Zbigniew Mikołajewski – Specjalista ds. marketingu

tel.+48(34)3579339 w. 39
tel. +48604586007
zmikolajewski@plastimex.pl

Tomasz Mazurek – Specjalista ds. marketingu

tel. +48600344960
tmazurek@plastimex.pl

 

EXPORT

Janusz Łebek – dyrektor ds. handlowych

tel.+48(34)3579339 w. 40
tel. +48604586005
jlebek@plastimex.pl

Gabriela Kolano – obsługa rynku anglojęzycznego

tel.+48(34)3579339 w. 32
tel. +48606911501
gkolano@plastimex.pl

Jadwiga Jaszczyńska – obsługa rynku wschodniego

tel.+48(34)3579339 w. 32
tel. +48882096395
jjaszczynska@plastimex.pl



Proxy of the company:

Jarosław Romanowicz

tel.+48(34)3579339 w. 36
tel. +48602336216
jromanowicz@plastimex.pl

Vindication departament:

Janusz Ziobro

tel.+48(34)3579339 w. 46
tel. +48660494808
jziobro@plastimex.pl

The accounting department:

tel +48(34)3579339 w. 38

Plenipotentiary for ISO Management Systems:

Grzegorz Osadnik

Tel.+48(34)3579339 w. 34
tel. +48660791995

gosadnik@plastimex.pl

Quality inspection:

Jacek Tomaszowski

tel. +48668617079

jtomaszowski@plastimex.pl

Technical Director:

Henryk Mońka

Tel.+48(34)3579339 w. 37
tel. +48606255368

hmonka@plastimex.pl

Sales and Logistics:

Adres e-mail:zbyt@plastimex.pl

 

Sylwia Bartos -kierownik działu sprzedaży

Tel.+48(34)3579339 w. 32
tel. +48604 773773
sbartos@plastimex.pl

Gabriela Kolano – specjalista ds. sprzedaży

tel.+48(34)3579339 w. 32
tel. +48606911501
gkolano@plastimex.pl

Jadwiga Jaszczyńska – specjalista ds. sprzedaży

tel.+48(34)3579339 w. 32
tel. +48882096395
jjaszczynska@plastimex.pl

Ilona Kita – kierownik działu logistyki

Tel.+48(34)3579339 w. 32
tel. +48668821051
ikita@plastimex.pl

Purchasing Specialist:

Joanna Osadnik

Tel. +48532751787
Tel.+48(34)3579339 w. 37
tel. +48728540622

amatyl@plastimex.pl

Warehouses:

Jacek Mońka – kierownik magazynów

+48668316183

jmonka@plastimex.pl

 

Dariusz Sukiennik – specjalista handlowo-magazynowy

+48660793750

dsukiennik@plastimex.pl

Human Resources Management:

Kornelia Kieloch

tel. +48(34)3579339 w. 44
tel. +48728593903

kkieloch@plastimex.pl

Contact Form

MENU

Plastimex

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.