+48 (34) 357 93 39
Zobacz większą mapę

Kontakt

Dane teleadresowe spółki:

SIEDZIBA GŁÓWNA Plastimex Sp. z o.o. 42-287 Psary, ul. Powstańców 37 42-287 Lubsza woj. śląskie tel. +48(34)3579339 fax +48(34)3579105

Adres e-mail: biuro@plastimex.pl
Strona www: http://www.plastimex.pl
Adres e-mail do zamówień: zbyt@plastimex.pl
KRS: 000130202 NIP : 6452206795 REGON 276701355 FILIA CIESZOWA Cieszowa u. Koszęcińska 25 42-286 Koszęcin woj. śląskie fax +48(34)3576312 e-mail: cieszowa@plastimex.pl

Przedstawiciele regionalni

Jarosław Seweryn - kierownik marketingu

tel.+48(34)3579339 w. 42
tel. +48606140912
jseweryn@plastimex.pl

Zbigniew Mikołajewski – Specjalista ds. marketingu

tel.+48(34)3579339 w. 39
tel. +48604586007
zmikolajewski@plastimex.pl

Tomasz Mazurek – Manager Regionu

tel. +48600344960
tmazurek@plastimex.pl

EXPORT

Janusz Łebek – dyrektor ds. handlowych

tel.+48(34)3579339 w. 40
tel. +48604586005
jlebek@plastimex.pl

Gabriela Kolano - obsługa rynku anglojęzycznego

tel.+48(34)3579339 w. 32
tel. +48606911501
gkolano@plastimex.pl

Jadwiga Jaszczyńska - obsługa rynku wschodniego

tel.+48(34)3579339 w. 32
tel. +48882096395
jjaszczynska@plastimex.pl



Prokurent firmy:

Jarosław Romanowicz

tel.+48(34)3579339 w. 36
tel. +48602336216
jromanowicz@plastimex.pl

Dział Windykacji:

Janusz Ziobro

tel.+48(34)3579339 w. 46
tel. +48660494808
jziobro@plastimex.pl

Dział księgowości:

tel +48(34)3579339 w. 38

Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania wg ISO:

Grzegorz Osadnik

Tel.+48(34)3579339 w. 34
tel. +48660791995

gosadnik@plastimex.pl

Inżynier Jakości:

Jacek Tomaszowski

tel. +48668617079

jtomaszowski@plastimex.pl

Dyrektor Techniczny:

Henryk Mońka

Tel.+48(34)3579339 w. 37
tel. +48606255368

hmonka@plastimex.pl

Dział sprzedaży i logistyki:

Adres e-mail: zbyt@plastimex.pl

 

Sylwia Bartos -kierownik działu sprzedaźy

Tel.+48(34)3579339 w. 32
tel. +48604 773773
sbartos@plastimex.pl

Gabriela Kolano - specjalista ds. sprzedaży

tel.+48(34)3579339 w. 32
tel. +48606911501
gkolano@plastimex.pl

Jadwiga Jaszczyńska - specjalista ds. sprzedaży

tel.+48(34)3579339 w. 32
tel. +48882096395
jjaszczynska@plastimex.pl

Ilona Kita – kierownik działu logistyki

Tel.+48(34)3579339 w. 32
tel. +48668821051
ikita@plastimex.pl

Specjalista ds. Zakupów:

Anna Gorol

Tel. +48532751787
Tel.+48(34)3579339 w. 37
tel. +48728540622

amatyl@plastimex.pl

Magazyny:

Jacek Mońka – kierownik magazynów

+48668316183

jmonka@plastimex.pl

 

Dariusz Sukiennik – specjalista handlowo-magazynowy

+48660793750

dsukiennik@plastimex.pl

Dział kadr:

Kornelia Kieloch

tel. +48(34)3579339 w. 44
tel. +48728593903

kkieloch@plastimex.pl

Formularz kontaktowy

Strona wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies znajdziesz na stronach producenta Twojej przeglądarki www. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies.